Niepowtarzalny garaż

W tym momencie większość z nas marzy o swoim garażu, w którym będziemy mieli okazję trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w mroźne ranki nie musimy skrobać szyb, albo odśnieżać zalegającego na aucie śniegu. Garaż daje znacznie atrakcyjniejsze możliwości, tego typu jak:

  • trzymanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego samochodu.
  • odizolowanie auta od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
    pewne czynności obsługowe w takim garażu mamy możliwość zrobić samodzielnie.
  • A więc w rzeczy samej oszczędzamy kasę posiadając garaż. Przecież idealne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przygotujemy samemu, tego typu nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się mocniej. Ale aby garaż był wygodny musimy wyposażyć go w okna, w których montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są również bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domu

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasem dany garaż możemy wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i mamy niedrogi i natychmiast wykonany taras. Warto tak zaplanować domek, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na taki nasz taras. Oczywiście w danych oknach musicie zamontować żaluzje albo popularne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Sprawdzona firma wykonuje:
moskitiery Szczecin województwo zachodniopomorskie. Lider w sprzedaży żaluzji, rolet, plisów.